<< 2019. Március >>

H K Sz Cs P Sz V
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
NŐI SZUPER CSB. 1. ford. - Matolay Elek Nemzetközi tornaverseny
2019-03-30.
2019-03-31.

Fiú gyermek kezdő CSB.2. ford.
2019-04-06.
2019-04-06.

FTC ALBERT Kupa - leány tornaverseny
2019-05-05.
2019-05-05.

Férfi szertorna
Női szertorna

Hírek

Szép eredmények a TRAMPOLIN Diákolimpián

Sram Vivien és Juhász Zsolt első ízben vitték önállóan gumiasztal versenyre a gyerekeket!
Nagyon ügyesen megoldották a feladatot, és jó munkájukat dícsérik az elért eredmények!

Juhász Zsolt IV. kategóriás FIG Bíró beszámolója a versenyről:

"2016 április 23-án megrendezésre került  az idei év első hazai gumiasztalversenye . A verseny helyszíne ezuttal Nyíregyháza volt és az országos diákolimpiának adott otthont .*A terem felújítása miatt a  Katona József szakközépiskolában  volt lehetőségünk felkészülni a versenyre, különféle nehézségekkel kellett szembenézni a  felkészülés során . Ilyenkor szembesülhetnek a gyerekek meg a szülők , hogy az UTE-ban nem kell ki-be pakolni és 2 asztalon készülhetnek a gyerekek a versenyre!!

Juhász Zsolt gépkocsivezetőként  és nehézségi bíróként vett részt  a versenyen . A szünetekben fontos instrukciókkal látta el a versenyzőket . Sram Vivien  edzőként és versenyzőként utazott a diákolimpiára .

Reggel 9:00-kor volt a B kategória melegítése , 10:00-kor a megnyitó .
A B kategóriások  v ersenyével kezdődött a 2016. évi Diákolimpia . Mindenki versenyző kihozta magából a maximumot!

B kategória verseny eredmények  :                                                 

                           II. korcsoport  leány :    4. hely   Faragó Kincső  (Első gumiasztalversenyén vett részt   gratulálunk!!! )
                          III. korcsoport leány :       6. hely   Kopeczky Natalia 
                                                                  8. hely   Fichtner Petra
                                                                  9. hely   Molnár Ivett
                            III. korcsoport  fiú:         2. hely   Seidl Dávid

Magyarországon  II.  alkalommal megrendezett Minitramp diákolimpián az UTE Tornaszakosztályának TRA szakága 6 versenyzővel vett részt.
A verseny 13:00-tól kezdődött . A bírói gárda megegyezett a gumiasztalt pontozó birokkal  , Juhász Zsolt ismét nehézséget pontozott ezúttal a minitrampon . Két ugrást kellett bemutatni egymást követően ,és az elemek lehettek azonosak is .
A vártnál jobban teljesítettek a versenyzőink !!

MINITRAMP Eredmények :

                             III. korcsoport leány :     1. hely   Brehel Enikő
                             III. korcsoport  fiú     :   1. hely   Papp Miklós
                                                                  3. hely   Barsi Levente
                                                                  6. hely   Csipkereki Máté
                              IV. korcsoport leány :   3. hely   Barsi Vivien
                          V-VI. korcsoport leány :     4. hely   Sram Vivien

Minitramp verseny után,  1 órát melegítéssel lehetett tölteni a gumiasztalokon ,  ez kihasználva a gyakorlatok végrehajtása  után a volt  még lehetőség az új elemek gyakorlására , pontosítására is .
Az A kategória  döntőbe minden versenyzőnk bekerült !!
16:20-kor megkezdődött az A kategória döntő .
Asztalhoz lépett Sram Vivien aki az Odensei Világbajnokság óta nem volt versenyen , és idén év elején összeszedett egy részleges bokaszalag szakadást amit a verseny napjáig sem hevert ki: Nagy meglepetésre megnyerte az V-VI.kcs. versenyét!

Az eredményekhez gratulálunk , bár  volt olyan korcsoport ahol tizedek döntöttek volna a jobb helyért !!

Ez a tanúlság  ösztönözze versenyzőket a  precízebb  kivitelre, és a nagyobb anyagerő elsajátítására !!
Ezúttal gratulálunk az A kategória  versenyzőinek  is!!

A kategória Eredmények :

                           III. korcsoport leány :     2. hely   Brehel Enikő
                           III. korcsoport  fiú     :    1. hely   Csipkereki Máté
                                                                 2. hely   Barsi Levente
                                                                 4. hely   Papp Miklós
                           IV. korcsoport leány :     4. hely   Barsi Vivien
                       V-VI. korcsoport leány :      1. hely   Sram Vivien     "

Gratulálunk az Edzőknek és  Versenyzőknek sikeres diákolimpián vettünk részt!!

KÉPGALÉRIA

Következő állomás Dunaújváros .

 

 

 

 

 

 

 


Vissza a hírekhez



Vissza az oldal tetejére!

 
Főoldal Információk Versenysport Szabadidősport Induló foglalkozásaink Galériák Kapcsolat Jelentkezés Áraink Főoldal Információk Versenysport Főoldal Szabadidősport Induló foglalkozásaink Jelentkezés Áraink Galériák