Nagyon szépen, fegyelmezetten versenyzve, jó összképet mutattak az UTE gyerek kedző leány csapatai.
Az UTE Tornacsarnokának felújítási munkálatai ellenére jól sikerült a lányok felkészülése!

A kislányok szépen dolgoztak, és egy két kisebb rontástól eltekintve szép versenyzéssel végeztek a Bp. Bajnokságon az 1. és a 3. helyen!

Az egyéni versenyen pedig 6 utés kislány állt az eredményhirdetésnél!

Eredmények
GRATULÁLUNK a lányoknak és a felkészítő edzőknek!!