Leány Ifi I.o. és Fiú Ifi-kadet I.o OB.szerenkénti döntő

Férfi szertorna
Női szertorna

Hírek

Béres Zsófi győzött Bruntalban

Barátságos nemzetközi versenyen vettünk részt a Csehország-i Bruntálban, ahol lengyel, cseh klubcsapatok mellett az UTE Tornaszakosztályának versenyzői - tekintettel a sokéves barátságra kiemelt helyzetben voltak.

Az edzők egy szponzori család által működtetett  FARM  "házi szállodájában " voltak elhelyezve, a gyerekeket pedig szerető családok fogadták be egy éjszakára. Az UTE-s lányoknak csodálatos élményt jelentett   ez a "kiruccanás", de a versenyen sem vallottak szégyent!!

A versenyt  a házigazdák 2 szeren (gerenda, talaj) rendezeték meg, és e kettő szer összesítése alapján hirdettek győztest!

A Junior kategóriában az UTE versenyzője: BÉRES Zsófia végzett az első helyen!!

A serdülők versenyében Jankovics Kamilla 4., Pados Jázmin az 5. helyzést érte el!

A gyermek korcsoportban az életük első nemzetközi versenyén szereplő Jekkel Boglárka 6., Jurecska Fanni a 8. helyen végzett!!

A kislányok sok szép élménnyel gazdagodva tértek haza!
Józsi bácsi - Jutka néni "régi kapcsolatai" ismét hasznosnak bizonyultak!  Hiszen Tereza néni is nagyon pozitivan élte meg ezt a hétvégét! "Sok ilyen kis versenyre lenne szükség, hogy a lányok előre lépjenek, megtanuljanak versenyezni, és legyen sikerélményük"!
Köszönjük szépen Józsi bácsinak, hogy vállalta a vezetést (két nap alatt kb. 1100 km - közben verseny), és Juhász Jutka néninek a pontozást!!

A verseny képei

Szép volt lányok! Hajrá tovább!!

Vissza a hírekhez

Vissza az oldal tetejére!

Főoldal Információk Versenysport Szabadidősport Induló foglalkozásaink Galériák Kapcsolat Jelentkezés Áraink Főoldal Információk Versenysport Főoldal Szabadidősport Induló foglalkozásaink Jelentkezés Áraink Galériák