Férfi szertorna
Női szertorna

Hírek

Jól szolgálta a felkészülést az FTC Albert Kupa

2019.05.05-én Anyák napján került sot az FTC Népligeti Tornacsarnokában az FTC Albert Kupa egész napot átölelő tornaversenyére.

Az UTE Tornaszakosztálya 11 csapattal - 63 versenyzővel szerepelt a versenynap során, ezzel ismét elnyertük a "legnépesebb csapat" megtisztelő címet!

A ZSEBI-BABA  I-II. korcsoportban, és a Gyerek Kezdő  korosztályban összesen 7 csapattal szerepeltünk. Nem volt egyszerű ennyi csapat, és ennyi gyermek versenyeztetése, de Jutka néni  egy "edzői menetrend" sablont készített , mely nagyon sokat segített az edzőknek abban, hogy mindig minden csapatnál az az edző volt a gyerekekkel, akire a kicsiknek leginkább szükségük volt!

A Zsebi I-es korcsoportban szereplő kislányok még csak ismerkedtek a versenyzéssel, tapasztalatokat és élményeket szereztek (általában JÓ élményeket), ismerkedtek a "más környezet" által nyújtott rengeteg információval! Élmény volt nézni Őket!

A legnagyobb gondot ezen a napon a GERENDA jelentette a lányok számára, mert a hideg, esős időben a gerenda nagyon csúszóssá vált, amitől a gyerekek az első felmenetel után nagyon megijedtek. Aztán már volt bennük egy kis "hiszti", de igazából csak az hibázott nagyot, akinek az edzéseken sem sikerültek a gerendán bemutatandó elemek!

Hasznos tapasztalatot gyűjtöttek az tornászok, edzők és a szakosztályvezető is!!

Köszönjük szépen az FTC női Szakosztályának és külön BATHÓ Márta néninek, hogy részt vehettünk ezen a versenyen!!

EREDMÉNYEK

Vissza a hírekhez

Vissza az oldal tetejére!

Főoldal Információk Versenysport Szabadidősport Induló foglalkozásaink Galériák Kapcsolat Jelentkezés Áraink Főoldal Információk Versenysport Főoldal Szabadidősport Induló foglalkozásaink Jelentkezés Áraink Galériák